APIE KOMPANIJĄ

UAB «ТECHNOKLIMATAS» įsteigta 2007 m. Kolektyvą sudaro specialistų komanda, turinti didelį žinių bagažą ir patirtį ventiliacijos sistemų inžinerijoje, kondicionavime, atsinaujinančių išteklių energetikoje. Mūsų filosoifija – tai žmogaus harmonija su aplinka ir naujausiomis ekologiškomis technologijomis.

Pagrindinė «ТECHNOKLIMATAS» veikla yra projektavimas, įrangos tiekimas, montavimas, techninis inžinerinių sistemų aptarnavimas ir technologinių procesų automatizavimas. Dirbame su vėdinimu, oro kondicionavimu, šilumos rekuperacija, saulės ir vėjo energetika, apšvietimu.

Patirtis įgyta realizuojant įvairius projektus (individualūs namai, administraciniai pastatai, gamybinės patalpos, prekybos centrai, sportinės paskirties objektai ir t.t.) leidžia pasiūlyti kompleksinius sprendimus, pradedant projektu ir baigiant sistemos instaliavimu su tiksliu parametrų reguliavimu.

Mūsų misija:

  • orientacija į ilgalaikį bendradarbiavimą;
  • siūlome individualius sprendimus kiekvienam projektui, atsižvelgiant į ekonomines, technologines ir ekologines sąlygas;
  • kuriant inžinerines sistemas naudojami optimalūs energetiniai sprendimai ir kūrybinis požiūris;
  • su savo partneriais siekiame tampraus abipusio bendradarbiavimo;
  • garantuojame nepriekaištingą įsipareigojimų įvykdymą.

Tikimės kad Jūs taip pat siekiate efektyvių šiuolaikiškų inžinerinių sprendimų, kurie leis mums užtikrinti komfortišką gyvenimą saugioje aplinkoje.