rentabilnost-i-kachestvo-svetodiodov4

ŠVIESOS DIODŲ RENTABILUMAS IR KOKYBĖ

LED apšvietimo sistemos yra ekonomiškai efektyvus sprendimas. Jūsų investicija atsiperka. Pradinės LED apšvietimo montavimo sąnaudos gali viršyti tradicinių sistemų sąnaudas, tačiau dėl mažesnio atliekamų darbų skaičiaus bei išlaidų, skirtų techninei priežiūrai, mažesnio elektros energijos suvartojimo bei retesnio apšvietimo prietaisų keitimo, bendros sąnaudos yra žymiai mažesnės. LED apšvietimo sistemos paprastai aitsiperka ne daugiau kaip per tris metus, o kai kuriais atvejais net per vienerius metus.

Kalbant apie LED apšvietimo prietaisų funkcionalumą, technines savybes bei veiksmingumą, tinkamai suprojektuoti LED apšvietimo prietaisai viršija tradicinių sistemų parametrus.

Svarbiausia – „tinkamai suprojektuoti“ tokias apšvietimo sistemas. Būtent nuo to ir priklausys LED apšvietimo sistemų ilgaamžiškumas bei kitos svarbios savybės. Dėl spartaus LED apšvietimo augimo yra svarbu suvokti, kad rinkoje yra gausu nekokybiškų LED produktų, kurie, siekiant sumažinti jų gamybos kainą, nėra testuojami bei neturi sertifikatų, patvirtinančių reikiamų savybių atitikimą. Elektronikos komponentai LED apšvietimo valdymo sistemose turi mažą MTB, jų gamybos procese yra naudojamos žemos kokybės medžiagos ir kiti komponentai, dėl ko jie niekaip negali prilygti LED apšvietimo sistemoms.

Žinomi LED apšvietimo prietaisų gamintojai skiria daug laiko bei pastangų kurdami ir projektuodami apšvietimo sistemas, įskaitant valdymo algoritmus, PCB topologiją, komponentų kokybės užtikrinimą, šilumos išsklaidymo prietaisus, optiką, mechaninę konstrukciją. Vėliau LED apšvietimo prietaisai yra tikrinami įvairių bandymų pagalba, siekiant nustatyti jų atitikimą šilumos išsklaidymui, šviesos srauto reikalavimams, ir pan. Kadangi visos LED apšvietimo prietaiso savybės yra tarpusavyje susijusios, jo techninės savybės gali būti nustatytos tik bandant prietaisą kaip vieningą sistemą.